Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Zonguldak’ın en genç antrenörü olacak…

Önümüzdeki Ağustos ayında Türkiye Futbol Federasyonu tarafından TÜFAD gözetiminde düzenlenecek olan C Antrenör Kursuna ilimiz ve bölge illerden 30 kursiyer katılacak. Bu kursiyerler arasında Zonguldak Ereğli Spor’un başarılı genç oyuncusu Emre Kartal’da bulunuyor. 20 yaşında olmasına rağmen aralıksız 8 yıllık futbol kariyeri olan Emre Kartal kursu başarı ile tamamlarsa Zonguldak tarihinin en genç Antrenörü unvanına […]

26 Temmuz 2019 - 19:44 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.
Zonguldak’ın en genç antrenörü olacak…

Önümüzdeki Ağustos ayında Türkiye Futbol Federasyonu tarafından TÜFAD gözetiminde düzenlenecek olan C Antrenör Kursuna ilimiz ve bölge illerden 30 kursiyer katılacak.

Bu kursiyerler arasında Zonguldak Ereğli Spor’un başarılı genç oyuncusu Emre Kartal’da bulunuyor. 20 yaşında olmasına rağmen aralıksız 8 yıllık futbol kariyeri olan Emre Kartal kursu başarı ile tamamlarsa Zonguldak tarihinin en genç Antrenörü unvanına sahip olacak.

Geçtiğimiz sezon Zonguldak Ereğli Spordaki başarı grafiğini takımın U-16 kategorisinin hocalığını yaparak da süsleyen Kartal, U-16 Liginde takımına Zonguldak’ta play of oynatmayı da başarmıştı.

Emre Kartal kursta başarılı olur ise Antrenörlük Belgesini Türkiye’de nadir görülen bir yaşta diploma alması sebebi ile belgesini TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve TASK Genel Başkanı Ali Düşmez tarafından alması bekleniyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER