Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

ZAFER MEN U19 LİGİ…

Amatör Spor Kulüpleri tarafından geçtiğimiz ay Bartın’da maç izlerken geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Ereğli Belediyespor Altyapı Sorumlusu Zafer Men’in ismi U19 ligine verildi. ZONGULDAK ZAFER MEN U19 LİGİ OLDU Amatör Spor Kulüpleri tarafından Bartın’da maç izlerken geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Ereğli Belediyespor Altyapı Sorumlusu Zafer Men’in ismi U19 ligine verildi. ASKF […]

09 Aralık 2019 - 13:23 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.
ZAFER MEN U19 LİGİ…

Amatör Spor Kulüpleri tarafından geçtiğimiz ay Bartın’da maç izlerken geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Ereğli Belediyespor Altyapı Sorumlusu Zafer Men’in ismi U19 ligine verildi.

ZONGULDAK ZAFER MEN U19 LİGİ OLDU

Amatör Spor Kulüpleri tarafından Bartın’da maç izlerken geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Ereğli Belediyespor Altyapı Sorumlusu Zafer Men’in ismi U19 ligine verildi.

ASKF Başkanı Kemal Demir, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;” Amatör futbola hizmet vermek için mücadele eden topluluğun içinde bulunan kişi olarak, bu toplulukta bizimle birlikte yoldaşımız olan Zafer Men hocamızı bir kez daha rahmetle anıyoruz. Yıllarca Zonguldak amatör futbola hizmet etmiştir. Ömrünü sahalarda geçirmiş, son nefesini de yine görev başında sahada vermiş bir futbol adamı olarak Zafer Men hocamızı unutmamız mümkün değil. Zafer hocamızı unutmamak adı altında Futbol Federasyonu ile bir görüşmemiz ve talebimiz oldu. U19 ligine ‘ Zonguldak Zafer Men U19 Ligi’ ismini verdik. Bu vesile ile Zonguldak sporuna hizmet edenleri unutmamak için bu uygulamalarımız devam edecek” dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ereğli Belediyespor As Başkanı Sertan Kuzu, ASKF Başkan ve yönetimine örnek davranışı ve kararları için teşekkür ederken şunları söyledi: Zafer Men hocamız gerçekten taraflı tarafsız herkes tarafından sevilen sayılan bölgemizi için büyük bir gurur kaynağıydı. ASKF yönetiminin onu unutmaması ve Zonguldak U19 Ligi’ne  ismini vererek yaşatmasından dolayı Kdz. Ereğli spor camiası adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER