Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

“Yaşanan bazı olaylar derinden üzmüştür…”

Zonguldak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, şehir dışı programı nedeniyle Belediye Başkanlığına Meclis Üyesi Yaşar Çevik, vekâlet ediyor. Göreve başlayan Çevik, Belediye Başkanımız Nuri Tekin, şehir dışı programı nedeniyle Belediye Başkanlığına vekâlet ettiğini söyledi. Hafta sonu Kilimli maçında bazı üzücü olayların yaşandığını belirten Çevik, “Hafta sonu Kilimli sahasında oynanan Kilimli Belediyespor – Alaplı Belediyespor maçında […]

04 Kasım 2019 - 13:02 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.
“Yaşanan bazı olaylar derinden üzmüştür…”

Zonguldak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, şehir dışı programı nedeniyle Belediye Başkanlığına Meclis Üyesi Yaşar Çevik, vekâlet ediyor.

Göreve başlayan Çevik, Belediye Başkanımız Nuri Tekin, şehir dışı programı nedeniyle Belediye Başkanlığına vekâlet ettiğini söyledi.

Hafta sonu Kilimli maçında bazı üzücü olayların yaşandığını belirten Çevik, “Hafta sonu Kilimli sahasında oynanan Kilimli Belediyespor – Alaplı Belediyespor maçında yaşanan bazı olaylar camiamızı derinden üzmüştür. Alaplı Belediyespor her zaman gerek sahada, gerekse saha dışında dostluk ve kardeşliğe her zaman büyük önem vermiş bir kulüptür. Kaybederken kazananı tebrik etmeyi, kazanırken de kaybedeni teselli etmeyi bilen sahada futbolun kazanmasını isteyen büyük bir spor kulübüdür. Bu tür üzücü olayların bir daha yaşanmaması en büyük temennimizdir. Bu sezon büyük taraftarımızın desteği ile şampiyon olacağımız inancım tamdır. Taraftarımız ile birlikte tüm şehir bu şampiyonluğa kenetlenmiştir.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER