Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Tersane ziyaretleri devam ediyor…

Ulaştırma ve Al Yapı Bakanlığı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salim Özpak, Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki tersanelerde incelemelerde bulundu. Özpak, beraberinde Tersaneler ve Kıyı Yapıları Daire Başkanı Salih Tan ile birlikte geldiği ilçede, tersane sahipleri ile bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu. Tersaneler bölgesi, sorunları ve talepleri ile ilgili tersane sahiplerinden bilgi alan Özpak, hazırlayacağı […]

27 Ocak 2019 - 23:32 'de eklendi ve 125 kez görüntülendi.
Tersane ziyaretleri devam ediyor…

Ulaştırma ve Al Yapı Bakanlığı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salim Özpak, Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki tersanelerde incelemelerde bulundu.

Özpak, beraberinde Tersaneler ve Kıyı Yapıları Daire Başkanı Salih Tan ile birlikte geldiği ilçede, tersane sahipleri ile bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu. Tersaneler bölgesi, sorunları ve talepleri ile ilgili tersane sahiplerinden bilgi alan Özpak, hazırlayacağı raporu bakanlığa sunacak.

Özpak’ın ziyaretinde, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Ustaoğlu Gemi AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Kâmil Ustaoğlu da hazır bulundu.

Geçtiğimiz günlerde de Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, tersane sahiplerinin daveti üzerine gelerek incelemelerde bulunmuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER