Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

İzinsiz girdiler yurt dışını aradılar!

Kdz.Ereğli’de, vatandaşların telefon hatlarından yurt dışı araması yapan 2 kişi yakalandı. Bu olay akıllara, “Acaba bu denli zahmete girenler neden Türk Telekom sabit hattına girerek yurt dışını aradı? Bu işin FETÖ ile bağlantısı var mı?” sorularını akıllara getirtti. Yapılan çalışmalardan sonra suç unsuru ekipmanları ele geçiren emniyet yetkilileri, yapılan sorgulamadan sonra şahısları Cumhuriyet Başsavcılığına sevk […]

02 Ocak 2020 - 19:07 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
İzinsiz girdiler yurt dışını aradılar!

Kdz.Ereğli’de, vatandaşların telefon hatlarından yurt dışı araması yapan 2 kişi yakalandı. Bu olay akıllara, “Acaba bu denli zahmete girenler neden Türk Telekom sabit hattına girerek yurt dışını aradı? Bu işin FETÖ ile bağlantısı var mı?” sorularını akıllara getirtti.

Yapılan çalışmalardan sonra suç unsuru ekipmanları ele geçiren emniyet yetkilileri, yapılan sorgulamadan sonra şahısları Cumhuriyet Başsavcılığına sevk etti.

27 Aralık 2019 Cuma günü Kdz.Ereğli Elmatepe Mahallesi’nde Türk Telekom’a ait dağıtım kutusundan, izinsiz olarak  telefon hatlarına giriş yaparak, yurt dışı araması gerçekleştiren iki şüpheli, yapılan takip sonucu Bartın’da yakalandı.

Kdz.Ereğli’ye getirilen şüpheliler E.Y ile M.K yapılan soruşturmadan sonra mevcutlu olarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER