Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

“TEKDER’DİMİZ TÜRKİYE…”

Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği (TEKDER) Başkanlar Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek ‘ALTIN ANAHTAR’ işlemeli tablo takdim etti. TEKDER Başkanlar Kurulunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyareti ile ilgili yapmış olduğu yazılı açıklama şu şekilde; “Ankara’da toplanan Başkanlar Kurulumuz tarafından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ALTIN ANAHTAR işlemeli tablo takdim edildi. Ankara’da 25 Kasım Salı […]

28 Kasım 2019 - 21:24 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.
“TEKDER’DİMİZ TÜRKİYE…”

Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği (TEKDER) Başkanlar Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek ‘ALTIN ANAHTAR’ işlemeli tablo takdim etti.

TEKDER Başkanlar Kurulunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyareti ile ilgili yapmış olduğu yazılı açıklama şu şekilde;

“Ankara’da toplanan Başkanlar Kurulumuz tarafından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ALTIN ANAHTAR işlemeli tablo takdim edildi.

Ankara’da 25 Kasım Salı günü toplanan TEKDER (Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği) Başkanlar Kurulu tarafından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile TBMM’de bir görüşme gerçekleştirilerek, özel tasarımlı ALTIN ANAHTAR işlemeli tablo hediye edildi.

“TEKDER’DİMİZ TÜRKİYE” şiarıyla yoluna devam eden Derneğimizin Başkanlar Kurulu Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN ile TBMM’de bir görüşme gerçekleştirdi.

TEKDER Genel Başkanı Murat ÇATALÇAM, TEKDER hakkında yaptığı kısa bilgilendirmenin ardından, 5 milyon Meslek Yüksek Okulu mezunu teknikerlerinin sorunlarını anlatarak, sorunların çözümüne yönelik bu güne kadar verdiği destek için Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarını arz etti.

Üyelerinin hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmenin yanı sıra Ülkemizin kalkınması ve demokrasinin gelişmesine yönelik çalışmaları öncülük etme arzusuyla yola çıktıklarını aktaran Genel Başkan ÇATALÇAM, söz konusu konuları milletin evi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde etraflıca arz etmek istediklerini söyledi.

TEKDER Genel Başkanı Murat ÇATALÇAM’ı dinleyen Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde TEKDER’e en kısa sürede randevu verilmesi talimatını verdi.

Görüşmenin ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a özel tasarımlı ALTIN ANAHTAR işlemeli tablo hediye edildi.

Milli Savunma Bakanımız Hulisi AKAR ile milletvekillerimiz Polat TÜRKMEN ve Cumhur ÜNAL da TEKDER heyetiyle buluşarak destekleri ifade ettiler.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER