Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Taksici esnafı, Yücel Oktay’la “Yola devam” dedi.

Kdz.Ereğli Taksiciler Derneği Olağanüstü Kongresi, Umum Servis Araçları Derneği’nde yapıldı. Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı olan Cevdet Civelek Kongre Divan Başkanlığını yaptı. Kongreye, Başkan Yücel Oktay ile seçim yarışına Mustafa Yavuz girdi. Yapılan kongrede 106 delege oy kullandı. Kongreyi beyaz liste ile yarışa giren Başkan Yücel Oktay 57 oy ile kazandı. Sarı liste ile […]

27 Ocak 2020 - 13:06 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.
Taksici esnafı, Yücel Oktay’la “Yola devam” dedi.

Kdz.Ereğli Taksiciler Derneği Olağanüstü Kongresi, Umum Servis Araçları Derneği’nde yapıldı. Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı olan Cevdet Civelek Kongre Divan Başkanlığını yaptı.

Kongreye, Başkan Yücel Oktay ile seçim yarışına Mustafa Yavuz girdi. Yapılan kongrede 106 delege oy kullandı. Kongreyi beyaz liste ile yarışa giren Başkan Yücel Oktay 57 oy ile kazandı. Sarı liste ile yarışa giren Mustafa Yavuz ise 49 oy aldı. Güven tazeleyerek tekrar başkan olan Yücel Oktay ile başkanlığa aday olan Mustafa Yavuz, birlik ve beraberlik içerisinde bir kongre geçirdiklerini ifade ederek; seçim sonucunun taksici esnafına hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundular. Birlik ve beraberlik resimleri verilerek, kongre sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER