Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Sevgilisi ile tartıştı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sevgilisi tarafından terk edilen genç kız Öğretmen evinin 7. Katında intihar girişiminde bulundu. Emniyet müdürlüğü ekipleri ve Öğretmen evi çalışanları tarafından ikna edilen genç kız binadan indirildi. Olay saat 12,30 sularında öğretmen evinde meydana geldi. İddiaya göre Bursa’dan Ereğli’ye gelen ve sevgilisi ile tartışan 23 yaşında ki Y.N.Ş., sevgilisinin kendisini terk etmesi […]

20 Kasım 2019 - 15:24 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.
Sevgilisi ile tartıştı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sevgilisi tarafından terk edilen genç kız Öğretmen evinin 7. Katında intihar girişiminde bulundu. Emniyet müdürlüğü ekipleri ve Öğretmen evi çalışanları tarafından ikna edilen genç kız binadan indirildi.

Olay saat 12,30 sularında öğretmen evinde meydana geldi. İddiaya göre Bursa’dan Ereğli’ye gelen ve sevgilisi ile tartışan 23 yaşında ki Y.N.Ş., sevgilisinin kendisini terk etmesi nedeniyle girdiği bunalımın ardından öğretmen evinin 7. Katına çıktı. Teras bölümünde intihar girişiminde bulunan genç kız önce Öğretmen evi çalışanları daha sonra da Polisler tarafından ikna edilerek teras katından alındı. İfadesi için emniyet müdürlüğüne götürülen genç kızın sevgilisinden ayrıldığı için intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER