Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Ortak Yayın Yaptılar…

Bölgede sosyal medya üzerinden yayın yapan tüm deneyimli ve bilgili gazetecilerin birleşerek oluşturdukları yayın birliği ilk programını gerçekleştirdi.. 6+1 olarak kararlaştırılan yayında kemik kadro Karatren’den Şenol Azman, Sakıncalı Piyade’den Altan Akçakese, Medya Ereyli’den Hasan Sarıalp, Yeni Ufuk’tan Sina Çıladır, Hareket Medya’dan Engin Pınar, Halk Postası’ndan Mehmet Öztürk ve gazeteci Seyfi Poyraz’dan oluştu.. Kamera arkasında Sakıncalı […]

13 Ocak 2020 - 14:31 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
Ortak Yayın Yaptılar…

Bölgede sosyal medya üzerinden yayın yapan tüm deneyimli ve bilgili gazetecilerin birleşerek oluşturdukları yayın birliği ilk programını gerçekleştirdi..

6+1 olarak kararlaştırılan yayında kemik kadro Karatren’den Şenol Azman, Sakıncalı Piyade’den Altan Akçakese, Medya Ereyli’den Hasan Sarıalp, Yeni Ufuk’tan Sina Çıladır, Hareket Medya’dan Engin Pınar, Halk Postası’ndan Mehmet Öztürk ve gazeteci Seyfi Poyraz’dan oluştu.. Kamera arkasında Sakıncalı Piyade’den Olgaç Akçakese ve Çilek67’den Melih Karaarslan’ın rejiliğini yaptığı programın ilk konuğu Batu Müftüoğlu oldu.. Program sonrası açıklama yapan program yapımcısı Sina Çıladır, ‘kadromuz genişleyecek’, dedi..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER