Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Neriman Hanım Köy Gezilerine devam ediyor…

CHP İlçe Başkanlığı seçimlerinde aday olmaktan vazgeçen CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık, köyleri ziyaretlerini sürdürüyor. Posbıyık Gümeli’den sonra Ormanlı ve çevresindeki bazı köyleri ziyaret etti. Kdz. Ereğli Belediye Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediye Meclisi CHP’li bazı meclis üyeleri ile Ormanlı’da bazı ziyaretlerde bulundu. BAŞSAĞLIĞI  ZİYARETİ Neriman Posbıyık ilk olarak […]

14 Ocak 2020 - 20:01 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.
Neriman Hanım Köy Gezilerine devam ediyor…

CHP İlçe Başkanlığı seçimlerinde aday olmaktan vazgeçen CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Neriman Posbıyık, köyleri ziyaretlerini sürdürüyor. Posbıyık Gümeli’den sonra Ormanlı ve çevresindeki bazı köyleri ziyaret etti.

Kdz. Ereğli Belediye Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediye Meclisi CHP’li bazı meclis üyeleri ile Ormanlı’da bazı ziyaretlerde bulundu.

BAŞSAĞLIĞI  ZİYARETİ

Neriman Posbıyık ilk olarak Ortacı Köyü’nde geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren CHP delegesi Yaşar Tekin’in ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi.

ORMANLI’DA ESNAF ZİYARETİ

Posbıyık, daha sonra Ormanlı Beldesi’nde esnaf ziyaretlerinde de bulunan Neriman Posbıyık, vatandaşlarla sohbet etti.

ÇİĞDEMLİ’DE OKUL  ZİYARETİ

Çiğdemli Köyü’nde ilkokul ve Ortaokulu ziyaret eden Neriman Posbıyık, burada okul Müdürü Selahattin Bayar ve  Müdür Yardımcısı Erhan Erol’u ziyaret etti.Okul hakkında bilgiler alan Neriman Posbıyık,  okulun eksiklerinin giderilmesi konusunda elinden geleni yapacağını ifade etti.

KEPEZ PİKNİK ALANI ZİYARETİ

Neriman Posbıyık daha sonra Kdz. Ereğli Belediyesi Kepez Piknik alanını ziyaret ederek piknik alanının ihalesini kazanan ev hanımı Suzan Demiral’ı ziyaret ederek ev hanımı olarak cesaretinden ve piknik alanına katkılarından dolayı kutladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER