Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Meslektaşımız Hüseyin Aksakal Ameliyat oldu..

Demokrat’ın deneyimli çalışanı ve köşe yazarı, Ereğli basın camiasının usta kalemlerinden gazeteci Hüseyin Aksakal yaşadığı rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu. Bir süredir bel fıtığı rahatsızlığı yaşayan Aksakal, Ereğli Echomar Hastanesi’nde yapılan muayene ve incelemelerin ardından 8 Ocak Çarşamba günü ameliyata alındı. Yaklaşık 2 saat süren operasyonun ardından tedavisinin devamı için odaya alınan Aksakal Cumartesi gününe kadar […]

09 Ocak 2020 - 20:07 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.
Meslektaşımız Hüseyin Aksakal Ameliyat oldu..

Demokrat’ın deneyimli çalışanı ve köşe yazarı, Ereğli basın camiasının usta kalemlerinden gazeteci Hüseyin Aksakal yaşadığı rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu.

Bir süredir bel fıtığı rahatsızlığı yaşayan Aksakal, Ereğli Echomar Hastanesi’nde yapılan muayene ve incelemelerin ardından 8 Ocak Çarşamba günü ameliyata alındı. Yaklaşık 2 saat süren operasyonun ardından tedavisinin devamı için odaya alınan Aksakal Cumartesi gününe kadar hastanede kalacak. Ameliyat sonrası kendisine ilk geçmiş olsun ziyaretini gerçekleştiren çalışma arkadaşlarına kendini iyi hissettiğini belirten Aksakal, “bir an önce iyileşerek görevime devam etmek istiyorum, bunun dışında bir sıkıntım yok. Rahatsızlığım ve ameliyatım süresince hastane yönetimi ve çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Aksakal, çalışma arkadaşlarının ziyaretleri nezdinde tüm gazeteci arkadaşlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, başarı dileklerini iletti.

Gazete Türk Gazetesi olarak, arkadaşımıza tekrar geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.

Haber: Önder Gazetesi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER