Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

‘Medyanın varlığı, demokratik ve şeffaf toplumun olmazsa olmaz koşuludur’…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Bilgilendirme görevini yerine getirebilen medyanın varlığı, demokratik ve şeffaf toplumun olmazsa olmaz koşuludur.” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan, mesajında medya çalışanlarının tarafsız ve doğru bilgi vermesinin önemine dikkat çekti. Türkiye’de demokrasinin kesintiye uğradığı dönemler olduğunu […]

11 Ocak 2020 - 12:59 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.
‘Medyanın varlığı, demokratik ve şeffaf toplumun olmazsa olmaz koşuludur’…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Bilgilendirme görevini yerine getirebilen medyanın varlığı, demokratik ve şeffaf toplumun olmazsa olmaz koşuludur.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Erdoğan, mesajında medya çalışanlarının tarafsız ve doğru bilgi vermesinin önemine dikkat çekti.

Türkiye’de demokrasinin kesintiye uğradığı dönemler olduğunu hatırlatan Erdoğan, basının bu olumsuz sürecin etkisinden kurtulmasının uzun zaman aldığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, medyanın yaşanan olumsuzluklardan çıkardığı dersler ışığında, toplumsal hassasiyetleri dikkate almasını istedi.

Erdoğan mesajında, “Medyamızın karanlık odakların amaçlarına ulaşmasına engel olacağına, vesayetçi anlayışlara artık itibar etmeyeceğine ve halkımızı doğru ve tarafsız bilgilendirme görevini layıkıyla yerine getireceğine inanıyorum.” dedi. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER