Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Kdz.Ereğli’de Ekonomi Toplantısı Gerçekleştirildi

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın liderliğinde Kdz.Ereğli’de ekonomi toplantısı gerçekleştirildi.. Toplantıya gazetecileri temsilen EGD Başkanı ve KGK İl Temsilcisi İ.Necati Günay katıldı.. Kdz.Ereğli Kaymakamlığından yapılan açıklama şöyle: Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ Başkanlığında, Kaymakamımız Sayın İsmail ÇORUMLUOĞLU, iş adamlarımız, esnaflarımız, meslek odaları ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılımları ile 14.01.2020 tarihinde saat: 14.00’de Büyük Anadolu Otelinde “Ekonomik […]

14 Ocak 2020 - 19:55 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.
Kdz.Ereğli’de Ekonomi Toplantısı Gerçekleştirildi

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın liderliğinde Kdz.Ereğli’de ekonomi toplantısı gerçekleştirildi.. Toplantıya gazetecileri temsilen EGD Başkanı ve KGK İl Temsilcisi İ.Necati Günay katıldı..

Kdz.Ereğli Kaymakamlığından yapılan açıklama şöyle:

Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ Başkanlığında, Kaymakamımız Sayın İsmail ÇORUMLUOĞLU, iş adamlarımız, esnaflarımız, meslek odaları ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılımları ile 14.01.2020 tarihinde saat: 14.00’de Büyük Anadolu Otelinde “Ekonomik Toplantı” düzenlenmiştir. Toplantıda; il ve ilçemizin ekonomik durumu ve potansiyeli, ilçemizde devam etmekte olan kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam olanakları hakkında görüşülmüş, katılımcılarla birlikte yapılan değerlendirmenin ardından toplantı sona ermiştir.
Kamuoyuna Saygı ile duyurulur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER