Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 01:38 Bu haber 572 kez okundu
 
COVİD-19 sürecinde Hayat ve Motivasyon şifreleri verildi...
Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Geliştirme Daire Başkanlığı AR-GE, Kalite ve İzleme Dire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜK, uzaktan eğitim sürecinde Zonguldak’ta 250 eğitim yöneticisi ve öğretmen ile çevrimiçi platformla bir araya geldi.
EĞİTİM Haberi
COVİD-19 sürecinde Hayat ve Motivasyon şifreleri verildi...

MEB AR-GE, Kalite ve İzleme Dire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜK, pandemi sürecinin getirdiği olumsuzlukları; eğitim yöneticisi, öğretmen, anne baba, toplumun herhangi bir bireyi olarak üstlendiğimiz rolleri, sorumluluk ve üstlendiğimiz görevlerin başarılı şekilde yerine getirilebilmesi için “Hayatın Şifreleri ve Motivasyon” konulu söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Mehmet Baki ÖZTÜRK,Pandemi sürecinden en az düzeyde etkilenmek için motivasyonumuzu kaybetmeden çalışabilmek için ;her şeyin bizimle başladığını, her şeye rağmen, mazeret üretmeden, şikayet etmeden, vazgeçmeden, herkes bulunduğu yerden gayret sarf ederek birlikte başarılabileceğini, anahtar şifreler olarak  söyleşide vurguladı.
 
İl Milli Eğitim Müdürü Harun AKGÜL;Uzaktan eğitim sürecinde eğitim yöneticileri ve öğretmenlere yönelik yapılan “Hayatın Şifreleri ve Motivasyon” konulu söyleşinin gerçekleşmesine katkı sunan MEB  AR-GE, Kalite ve İzleme Dire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜK’e ve çevrimiçi platforma katılan tüm eğitim yöneticisi ve öğretmenlere teşekkür etti. Bu söyleşinin eğitim yöneticileri ve öğretmenler için ,zorlu pandemi sürecinde motivasyon kaynağı olduğunu vurgulayarak söyleşide de MEB AR-GE, Kalite ve İzleme Dire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜK’ün vurguladığı “Birlikte Başaracağız” anahtar cümlesine değinerek eğitim yönetiminde yaptıkları tüm işlerde bunu düstur edindiklerini belirterek bu anlayışla Zonguldak için, öğrencilerimiz için, üretmeye, farkındalık oluşturmaya devam edeceklerini vurguladı. Pandemi süreci boyunca ilimiz eğitim yöneticileri ve öğretmenlere yönelik bu tarz uzaktan eğitim çalışmalarının devam edeceğini belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: COVİD-19, sürecinde, Hayat, ve, Motivasyon, şifreleri, verildi...,
Yorumlar
Haber Yazılımı