Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Eğitim Sen yeni yönetim kurulunu belirledi.

(Eğitim Sen Karadeniz Ereğli Temsilciliği 11. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. 5 kişiden oluşan yeni yönetim kurulunu belirledi. Eğitim Sen Ereğli temsilciliği’nin yaptığı açıklamaya göre, sendika lokalinde toplanan olağan genel kurulda önceki dönem yönetim kurulu faaliyetleri ibraz edildikten sonra gerçekleştirilen seçimle yeni yönetim kurulu üyeleri Erdal Ardıç, Duygu Aydın, Ali Ekber Özden, Cihangir Bilgin ve Umut […]

13 Ocak 2020 - 14:56 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.
Eğitim Sen  yeni yönetim kurulunu belirledi.

(Eğitim Sen Karadeniz Ereğli Temsilciliği 11. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. 5 kişiden oluşan yeni yönetim kurulunu belirledi.

Eğitim Sen Ereğli temsilciliği’nin yaptığı açıklamaya göre, sendika lokalinde toplanan olağan genel kurulda önceki dönem yönetim kurulu faaliyetleri ibraz edildikten sonra gerçekleştirilen seçimle yeni yönetim kurulu üyeleri Erdal Ardıç, Duygu Aydın, Ali Ekber Özden, Cihangir Bilgin ve Umut Egeli ’den oluştu. Yeni yönetim kurulunun, ileri ki günlerde toplanarak görev dağılımını gerçekleştireceği belirtilen açıklamada, bir önceki yönetim kuruluna, zorlu bir dönemde bu görevi sürdürerek, sendikal ve demokratik mücadeledeki sorumluluklarını yerine getirdikleri için teşekkür edildi. Açıklamada, yeni yönetim kurulunun da aynı anlayışla ve özveriyle sendikalarına sahip çıkmayı sürdüren üyelerin desteğiyle bu tarihsel görevi yerine getirme çabası içerisinde olacakları ifade edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER