Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Çimenoğlu “Sevgi Seli ile” uğurlandı.

Dün vefat eden Rıdvan Çimenoğlu son yolculuğuna uğurlandı. Dün vefat eden Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şube Eski Başkanlarından, Alaplı Önceki Dönem Belediye Başkanı ve Özel Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu’nun babası Rıdvan Çimenoğlu (97)  son yolculuğuna uğurlandı. Bozhane Camisinde Çimenoğlu’na son görevlerini yerine getirmek üzere, oldukça kalabalık sevenleri cenazede yer aldı. Daha sonra öğle […]

28 Ocak 2020 - 18:46 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
Çimenoğlu “Sevgi Seli ile” uğurlandı.

Dün vefat eden Rıdvan Çimenoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

Dün vefat eden Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şube Eski Başkanlarından, Alaplı Önceki Dönem Belediye Başkanı ve Özel Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu’nun babası Rıdvan Çimenoğlu (97)  son yolculuğuna uğurlandı.

Bozhane Camisinde Çimenoğlu’na son görevlerini yerine getirmek üzere, oldukça kalabalık sevenleri cenazede yer aldı. Daha sonra öğle namazının ardından  kılınan  cenaze namazı sonrası Çimenoğlu  Kdz.Ereğli Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Merhum Rıdvan Çimenoğlu, yaklaşık 27 yıl  Kızılay  Şube Başkanlığı, 20 yıl Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı, 18 yıl İl Genel Meclis üyeliği yapmış, 1980 Askeri darbe sonrası kurulan Doğru Yol Partisi Ereğli İlçe yönetiminde de çeşitli görevlerde bulunmuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER