Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

CHP’de Ertuğrul dönemi başladı…

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığına atanan Eylem Ertuğrul ve yönetim kurul üyeleri basın toplantısı düzenledi. Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya CHP Zonguldak  İl Başkanı Hakkı Güney ve Yönetim Kurul Üyeleri, CHP İlçe Başkanlık görevini yürüten İsmail Fota ve Yönetim Kurul Üyeleri ataması gerçekleşen Başkanlık görevine resmen başlayan Eylem Ertuğrul ve […]

26 Ekim 2019 - 16:53 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.
CHP’de Ertuğrul dönemi başladı…

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığına atanan Eylem Ertuğrul ve yönetim kurul üyeleri basın toplantısı düzenledi.

Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya CHP Zonguldak  İl Başkanı Hakkı Güney ve Yönetim Kurul Üyeleri, CHP İlçe Başkanlık görevini yürüten İsmail Fota ve Yönetim Kurul Üyeleri ataması gerçekleşen Başkanlık görevine resmen başlayan Eylem Ertuğrul ve Yönetim Kurul Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Göreve ataması gerçekleşen Eylem Ertuğrul, bundan sonra görevimiz partimize daha iyi hizmet vermek yolunda kendilerine güç vereceğini vurguladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER