Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Başkan Demirtaş’ı ziyaret ettiler…

Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan ve başkan yardımcısı Ahmet Aygün, beraberindeki heyet ile birlikte Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti. Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan ve başkan yardımcısı Ahmet Aygün, iş adamı Engin Aygün ve beraberinde ki heyet Gülüç belde Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Gökhan Demirtaş […]

08 Kasım 2019 - 10:26 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
Başkan Demirtaş’ı ziyaret ettiler…

Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan ve başkan yardımcısı Ahmet Aygün, beraberindeki heyet ile birlikte Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti.

Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan ve başkan yardımcısı Ahmet Aygün, iş adamı Engin Aygün ve beraberinde ki heyet Gülüç belde Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Gökhan Demirtaş açıklamasında; “Türkiye Hokey Fedarosyon Başkanı Sn. Sadık Karakan, Başkan yardımcısı Sn. Ahmet Gürhan Aygün, Ahos Otel Sahibi Sn. Engin Aygün ve Atilla Köksel, Şeref Ayvazoğlu, Bülent Birkan, Erdal Yüksel, Kenan Öztürk, Taşkın Karaboğa bizleri ziyaretimize geldiler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER