Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
GazeteTürk -Kdz.Ereğli Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber
Reklam

Aras’tan flaş açıklama…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 20 Ağustos Salı günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Olağanüstü kongresinde aday olacağını bir çok kez yineleyen Sevdekar Aras, başkan adaylığından çekildiğini sosyal medya hesabından açıkladı. Aras Açıklamasında “Değerli Ereğli halkı, değerli Cumhuriyet Halk Partililer; 5 yıldır aktif olarak emek harcadığım son,10 aydır da Kdz. Ereğli İlçe Başkan Vekilliğini yürüttüğüm partimde her […]

19 Ağustos 2019 - 17:42 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.
Aras’tan flaş açıklama…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 20 Ağustos Salı günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Olağanüstü kongresinde aday olacağını bir çok kez yineleyen Sevdekar Aras, başkan adaylığından çekildiğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Aras Açıklamasında “Değerli Ereğli halkı, değerli Cumhuriyet Halk Partililer; 5 yıldır aktif olarak emek harcadığım son,10 aydır da Kdz. Ereğli İlçe Başkan Vekilliğini yürüttüğüm partimde her görevi yapmış, yaptığı görevlerde partili sorumluluğunu ön planda tuttum. Bu süreçte kamuoyu vicdanında kabul görmüş bir Cumhuriyet ve vatan sevdalısı olarak; Genel Merkezimizin, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortaya koyduğu Demokrasi ve Özgürlük mücadelesine katkı koyarak Hak Hukuk Adalet ‘i savundum. Sayın Genel Baştanımın, toplumun her kesiminden, soldan ve sağdan oy alabilmek için ürettiği politikaya katkı sağlamak adına yıllardır verdiğim emek ve çabayı, bundan sonraki süreçte de devam ettireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Kimseyi ayrıştırmadan, kucaklayarak, kavgayla değil sevgiyle, her düşünce ve inanca saygı duyarak, siyasetin temiz yüzü olma olmaya çalıştım, çalışacağım. Bununla birlikte, gerek şahsi, gerekse siyasi kişiliğimden ve karakterimden ödün vermeden bu yolda mücadeleye devam edeceğim.  Ereğli’de yaşayan Ereğli’ye emek vermiş her Cumhuriyetçi, Cumhuriyet Halk Partili gibi benimde İlçe Başkanlığına aday olmam çok doğaldır. Ancak, bu olağanüstü süreçte partimi partililerimizi daha fazla tartışma ortamına çekmemek adına, parti menfaatlerini kendi menfaatlerimin üstünde tuttuğumdan İlçe Başkanlığı adaylığımı feragat ediyorum. Elbette biraz dinlenerek, bundan sonraki süreçte de parti içinde yapılacak her yarışın içersinde ‘daha da güçlü’ olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.  Bu vesileyle aday arkadaşlarıma başarılar diliyor kazananın Cumhuriyet Halk Partisi olması dileklerimle,her zaman partimin emrinde ve seçilmiş İlçe Başkanımın yanında olduğumu bildiririm”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER